خدمات ما

cloudcomputing - خدمات ما
طبقه بندی نشدهخدمات ما
خدمات ما را بهتر بشناسید

وقتی در دهه ۱۹۶۰ مارشال مک لوهان اصطلاح دهکده جهانی را مطرح کرد درصد بالایی از مردم دنیا وی را جدی نگرفتند وحتی عده ای با لبخندی طعنه آمیز از این اقدام یاد می کردند اما امروز براحتی این اصطلاح قابل درک است. ایرانیان هم مدتهاست سعی دارند در این جامعه جهانی مشاغل خود را ارتقا دهند و با سرعتی بیش از پیش مسیر رشد و ترقی را طی کنند. اما باید بیاد داشت که در مسیر جهانی شدن زمان مهمترین مقوله است، لذا باید کوتاهترین و بهینه ترین مسیر انتخاب شود، چرا که انتخاب نادرست، می تواند تحقق هدف را برای مدتی طولانی به تاخیر اندازد و حتی در بعضی موارد غیر ممکن خواهد ساخت.

یکی از راههای یافتن مسیر صحیح داشتن راهنمایی کاربلد است. شرکت سهند رایانه کویر یزد یکی از بهترین انتخاب ها در این راستاست. این شرکت با داشتن متخصصان کارآزموده ومجرب، آماده ارائه خدماتی چون طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی و سفارش مشتری، وب سایت خبری، شرکتی، سازمانی، شخصی، فروشگاهی و … انجام پروژه های گرافیکی طراحی پوستر، بنر، تراکت، ست اداری و … و نیز ارائه مشاوره در زمینه های مهندسی نرم افزار، طراحی صفحات وب و همچنین گرافیک می باشد.

بهترین ها لایق بهترینند!


خدمات هاستینگ
ثبت دامنه .com .ir

شرکت سهند با بهره گیری از سرور های قدرتمند در کانادا و ایران ایـن امکان را بـرای شما مشترکین محترم فراهم آورده است که بتوانید سرویس های میزبانی قدرتمندی را در اختیار داشته باشید. ثبت دامنه های بین الملل و ایران (.ir) برای متقاضیان محترم میباشد قابل ذکر است شرکت سهند امکان ثبت دامین با بیش از ۶۰ پسوند مختلف را دارد.

طراحی کرافیگ
ست اداری، لوگو و…

طراحی انواع ست اداری، بنر، آرم، پوستر، تراکت، استند، قالب وب سایت، طراحی انواع لوگوهای تجاری و شخصی ، طراحی انواع لوگوتایپ ، طراحی انواع تایپوگرافی، طراحی انواع بروشور – کاتالوگ – لیبل – فولدر – بروشور لت دار .

طراحی وب سایت
شخصی، خبری و…

طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های کاملا داینامیک با سرویس های باور نکردنی به همراه مدیرتی آسان را حق شما میدانیم.راه اندازی و پشتیبانی انواع پورتال های خبری، شخصی، شرکتی و … را برای شما محیا خواهیم کرد.

طراحی نرم افزار
مهندسی نرم افزار

ارائه خدماتی چون طراحی نرم‌افزار، برنامه نویسی، توسعه، مستندسازی و نگهداری نرم‌افزار با بکارگرفتن روشهای فنی و عملی از علوم کامپیوتر، مدیریت پروژه، محدوده کاربرد، طراحی رابط و ارائه دیگر خدمات مهندسی نرم‌افزار در جهت بهبود بهره‌ وری و کیفیت نرم افزارهای شما مشتریان گرامی.

پنل پیامک
سهند پیامک

سهند پیامک یک سرویس برای ارسال پیامک تکی و انبوه از طریق اینترنت میباشد . یعنی شما در هر زمان و مکان میتوانید با اتصال به سامانه سهند پیامک از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت پیامک ارسال کنید .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید

Www.SkSms.Ir

تبلیغات وایبر
نرم افزار تبلیغات

این نرم افزار تحت ویندوز میباشد و با نصب آن میتوانید بصورت انبوه به کاربران وایبر پیام تبلیغاتی متنی و عکسی ارسال نمایید. با چند کلیلک ساده خودتان به تعداد نامحدود و رایگان تبلیغات ارسال نمایید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید

Www.SkSms.Ir

.