ارتقاء امکانات سایت

ftpsitemanager - ارتقاء امکانات سایت
دسته‌بندی نشدهارتقاء امکانات سایت

به جرأت میتوان گفت شرکت سهند رایانه  تنها ارائه دهنده خدمات ارتقای وب سایت است.

ممکن است صاحب وب سایت باشید ولی از ظاهر آن و یا امکانات مدیریتی آن رضایت نداشته باشید. حتی شاید بخواهید دیگر با خدمات دهنده وب سایت خود همکاری نداشته باشید و در جستجوی یک تیم مطمئن برای این امر باشید.

چرا سایر شرکت های طراحی سایت این خدمات را ارائه نمی دهند؟!

در طراحی وب سایت، ساختن یک سایت از پایه بسیار راحت تر از ارتقای فنی آن است همچنین دستمزد یک طراحی جدید به مراتب بیشتر از ارتقای سایت و اضافه کردن امکانات است. به همین جهت، در اکثر مواقع به شما پیشنهاد می شود یک وب سایت جدید ساخته و سایت قبلی خود را حذف نمایید. از نظر ما این کار منطقی و انسانی نیست. به شما پیشنهاد میکنیم با ارتقای وب سایت خود، هزینه ها را کاهش دهید. با این وجود اگر احتیاج به طراحی جدید دارید، استدیو ایلیانا برآورده کننده نیازهای شماست.

ارتقای امکانات سایت شامل چه مواردی می شود؟

ارتقای ظاهر سایت ؛ به معنی تغییر نمای سایت با حفظ محتوای قبلی

اضافه کردن ماژول ها ؛ ممکن است سایت شما دارای امکاناتی باشد اما تامین کننده نیاز امروز شما نباشد. میتوان با برنامه نویسی برای وب سایت شما، این امکانات را اضافه کرد

تبدیل سایت استاتیک به داینامیک و برعکس ؛ به طور خلاصه، به سایتی که پنل مدیریتی نداشته باشد و یک فرد عادی نتواند آن را مدیریت کند (مطلبی داخل آن قرار دهد یا حذف کند)، سایت استاتیک می گویند و به سایتی که دارای پنل مدیریت محتوا باشد و مدیر سایت بتواند به راحتی درون آن مطلب و تصاویر دلخواه را قرار داده و ویرایش کند، سایت داینامیک یا پویا می گویند. اگر وب سایت شما استاتیک طراحی شده و برای هر تغییر در متن، مبلغی از شما دریافت می کنند، میتوانید با تبدیل سایت و حفظ ظاهر آن، سایت را داینامیک کرده و خودتان مدیر آن باشید تا در هر زمان که مایل بودید آن را ویرایش کنید. استدیو ایلیانا این مهم را به عهده گرفته و تضمین کننده کیفیت مطلوب و مورد رضایت شما است.

در صورتی که مایل هستید پروژه خود را به ما بسپارید، با ما تماس بگیرید.