پاسخ مثبت مایکروسافت به درخواست ایرانیان

Microsoft has responded positively to the request of the Iranian
طبقه بندی نشدهپاسخ مثبت مایکروسافت به درخواست ایرانیان

تقریبا ۲ ماه پیش بود که حضور فعال و چشمگیر ایرانیان در بخش پیشنهادات و در خواست های کاربران برای ویندوز ۱۰ یا همان صدای کاربران (uservoice)مایکروسافت ، سرو صدای بسیاری بپاکرد.تا حدی که وب سایت معتبر Theverge هم درخواست ایرانی ها مبنی بر افزودن تقویم فارسی ( هجری شمسی ) به ویندوز را به عنوان یکی از پرطرفدارترین پیشنهادها معرفی کرد.با اینکه ابهامات و شایعات بسیاری درباره واکنش مایکروسافت به درخواست های کاربران ایرانی در فضای مجازی منتشر شد اما اکنون مایکروسافت به یکی از خواسته های ایرانی ها پاسخ مثبت داده و اعلام کرده که تقویم هجری شمسی را به ویندوز خواهد آورد.
آقای Ning Jin-Grisaff ( یکی از مدیران مایکروسافت ) در پاسخ به درخواست افزودن تقویم فارسی به ویندوز گفته :

خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که پشتیبانی از تقویم فارسی (هجری شمسی ) در آخرین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ صورت می‌پذیرد. از همه‌ی نظرات و بازخوردهای شما برای کمک کردن به شکل دادن آینده‌ی ویندوز سپاسگزاریم.
یکی از سیاست‌های جدید شرکت مایکروسافت برای ویندوز ۱۰، جمع‌آوری و بررسی نظرات کاربران است. مایکروسافت این سیاست را در راستای عدم تکرار اشتباهات مرتکب شده در عرضه‌ی ویندوز ۸ اتخاذ کرده است. نسخه‌ی قبلی سیستم عامل ویندوز یعنی ۸ و ۸.۱ با مشکلات متعددی از جمله عدم تطبیق با سلیقه‌ی کاربران مواجه شد؛ از این رو مایکروسافت قصد دارد از تکرار این موضوع در نسخه‌ی ۱۰ این سیستم عامل جلوگیری کند.

منبع:گجت نیوز

web based version of whatsapp - پاسخ مثبت مایکروسافت به درخواست ایرانیان