مزایای سرویسهای داخل ایران نسبت به خارج

ftpsitemanager - مزایای سرویسهای داخل ایران نسبت به خارج
طبقه بندی نشدهمزایای سرویسهای داخل ایران نسبت به خارج

سرعت بالاتر سایت‌ها برای کاربران ایران: به دلیل وجود مسافت کمتر بین سرورهای داخل و کاربرانی که از داخل ایران سایتها را مرور می‌کنند سرعت نمایش سایتها برای این دسته کاربران به مراتب بالاتر (چهار برابر بیشتر از سرورهای خارج، پینگ بین ۲۰ تا۹۰ خواهد بود) و همچنین سرعت بارگذاری سریع تر است. 

عدم قطع سایت در صورت تحریم: به دلیل میزبانی سایتها در خاک ایران امکان قطع شدن سرویس به دلیل تحریم وجود نداشته و دسترسی به سایتها در صورت بروز اختلال در شبکه اینترنت برای کاربران داخل ایران، بدون مشکل خواهد بود. 

خدمات پشتیبانی بهتر و سریعتر، دسترسی فیزیکی میزبان وب به سرور: به دلیل استفاده از زبان مشترک، نداشتن اختلاف ساعت کاری و روحیه مسئولیت پذیری بالا و وجود این سرورها در خاک ایران پشتیبانی سرورهای ایران بسیار سریعتر و دقیق تر از سرورهای خارج می باشد. این امر سبب شده تا امکان تهیه نسخه های پشتیبان در خارج از محدوده اینترنت نیز فراهم گردد. 

عدم وابستگی به نوسانات قیمت دلار: با توجه به نوسانات کنونی دلار، سرورهای خارج از ایران قیمت بسیار متغییر و رو به بالا داشته، در حالی که این امر در سرورهای ایران بسیار منظم و مشخص بوده و درصدی سالانه را در بر می گیرد. 

امکان میزبانی سایت های خبری، سیاسی، دانلود و… که مخالف برخی از قوانین کشور آمریکاست. در ایران مهیا می‌باشد، این سرویس‌ها که با توجه به قوانین داخل ایران ارائه می‌شوند فاقد قانون کپی رایت بین المللی میباشند.