آمادگی برای آزمون آیلتس با اپلیکیشن IELTS Vocabulary – ILVOC

IELTS 1
[wpseo_breadcrumb]
استمرار در مطالعه، یکی از رموز موفقیت در آزمون IELTS به شمار می رود. بنابراین اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید، از هیچ فرصتی نباید برای مطالعه و تسلط بر واژگان مهم دریغ کنید.
 
اپلیکیشن های آمادگی برای آزمون آیلتس در این خصوص می توانند کمک بسیار خوبی برای شما باشند. با نصب آنها در موبایلتان می توانید همیشه و همه جا کلمات و نکات مهم برای شرکت در این آزمون را با خود مرور کنید تا به بیشترین سطح آمادگی برسید.
 
 با نصب اپلیکیشن رایگان IELTS Vocabulary به این چهار مورد محتوا دسترسی خواهید داشت: واژگان مهم آزمون آیلتس، ترفندهایی برای پاسخ به سوالات، توصیه هایی برای تست نوشتاری و همچنین توصیه هایی برای تست روخوانی.
 
IELTS 11 - آمادگی برای  آزمون آیلتس با اپلیکیشن IELTS Vocabulary – ILVOC
 
مهم ترین عامل موفقیت شما در آزمون آیلتس، مقدار تسلطی است که به واژگان انگلیسی دارید، و IELTS Vocabulary همانطور که از نامش پیداست روی همین موضوع تمرکز کرده. با مراجعه به بخش Vocabulary، فهرستی از واژگان مهم آزمون در دسته بندی های مختلف برایتان نمایان می شود که می توانید تمرین تان را با آنها آغاز کنید.
 
مثلا در دسته تکنولوژی، تعداد نسبتا قابل توجهی از واژگان مهمی در این خصوص که ممکن است در آزمون به آنها برخورد کنید برایتان به نمایش در می آیند که می توانید با سوایپ بین آنها جابجا شوید، معنایشان را بخوانید، با تلفظ صحیحشان آشنا شده و همچنین کاربردشان در جمله را متوجه شوید.
 
اگر معنای واژه ای را بلد نبودید، و به تمرین بیشتر برای یادگیری آن احتیاج داشتید، کافیست با فشردن علامت قلب در کنارش آن را به فهرست علاقه مندی ها بفرستید تا بعدا بتوانید نگاه دقیق تری به آن بیندازید.
 
پس از اینکه در یادگیری واژگان به تسلط کافی رسیدید، حالا می توانید از IELTS Vocabulary بخواهید که از شما امتحان بگیرد تا میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اصلی بسنجید. توصیه ها و ترفندهای تست زنی که در اپلیکیشن می خوانید هم می توانند کمک شایانی برای موفقیت شما در آزمون آیلتس باشند.
IELTS 2 - آمادگی برای  آزمون آیلتس با اپلیکیشن IELTS Vocabulary – ILVOC
 
این اپلیکیشن بسیار کارآمد را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.