خودروی الکتریکی اپل

Apple electric car
[wpseo_breadcrumb]

اپل، یکی از کمپانی های مشهور فناوری هست که به تولید و عرضه محصولات فناوری مانند تبلت، رایانه، اسمارت فون، آی‌پد و … شناخته شده. اما اکنون این کمپانی ساخت خودروهای الکتریکی متفاوتی را آغاز کرده که می تواند تبدیل به رقیب جدیدی برای خودروسازان مشهور شود.

پس از کمپانی هایی مانند گوگل و تسلا که در ساخت و تولید خودروهای بدون سرنشین و الکتریکی فعالیت داشته اند اکنون اپل نیز خبر ساخت چنین خودروهایی را منتشر کرد که می تواند با استقبال مخاطبان مواجه شود. کارشناسان متعددی در حال فعالیت بر روی اولین خودروی الکتریکی اپل با نام «تیتان» میباشند و این خودرو شبیه به یک مینی ون هست.

مقامات اپل در رابطه با این خودرو اطلاعات تکمیلی را منتشر نکردند اما اپل به عنوان کمپانی ای شناخته می شود که تا پروژه ای را تکمیل نکند، خبری از آن را منتشر نمی کند. در نتیجه باید گفت این کمپانی ممکن هست به این زودی ها این خودرو را وارد بازار نخواهد کرد اما بدون شک خودروی متفاوتی از کمپانی اپل عرضه خواهد شد.

این موضوع در حالی هست که تیم کوک، مدیرعامل اپل در هفته گذشته گفت: «کمپانی اپل به این ادعا که سود دهی و میزان خلاقیت ارتباط عکس دارند، معتقد نیست. بدین معنا که با افزایش سود دهی، خلاقیت شرکت ها کاهش نمی یابند و مقامات اپل هیچ گونه محدودیتی را در قابلیت هایش اعمال نمی کند و پروژه های جدیدی را آغاز خواهد کرد.

What is necessary for the jobs of the website - خودروی الکتریکی اپل