گلکسی S7 تا پایان دی ماه رسماً به اندروید ۷٫۱٫۱ آپدیت خواهد شد

Samsung galaxy S7 edge 18 1483175404 - گلکسی S7 تا پایان دی ماه رسماً به اندروید ۷٫۱٫۱ آپدیت خواهد شد
[wpseo_breadcrumb]

جدیدترین سیستم عامل اندروید گوگل چند ماه پیش آغاز به کار کرد و همانطور که می دانید نسخه ۷٫۱٫۱ آن نیز اواسط ماه گذشته برای اعضای خانواده پیکسل و نکسوس منتشر شد.

کمپانی سامسونگ که در حال حاضر بیشترین طیف موبایل های اندرویدی در سراسر جهان را در اختیار دارد، طی ماه های گذشته برنامه نسخه بتای اندروید نوقا را در اختیار کاربرانش قرار داده بود و حالا ضمن اعلام پایان فعالیت این برنامه، زمان انتشار آپدیت رسمی آن را نیز مشخص کرد.

کره ای ها پیش از این تاکید کرده بودند که به روز رسانی رسمی نوقا برای گلکسی S7 و S7 Edge از نسخه ۷٫۱٫۱ اندروید شروع می شود و حالا وعده می دهند این آپدیت طی ژانویه ۲۰۱۷۷ (اواخر دی و اوایل بهمن)، در زودترین زمان ممکن منتشر خواهد شد.

galaxy beta s7 end w600 - گلکسی S7 تا پایان دی ماه رسماً به اندروید ۷٫۱٫۱ آپدیت خواهد شد

با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا نسخه رسمی اندروید ۷٫۱٫۱ در زودترین زمان ممکن در ماه ژانویه منتشر شود.

این اتفاق در حالی است که بعد از انتشار جدیدترین نسخه این سیستم عامل، کمپانی سونی مدعی شده بود آنها نخستین شرکتی خواهند بود که بعد از گوگل اندروید ۷٫۱٫۱۱ را برای تلفن های هوشمند خود عرضه می کنند.

تا اینجای کار هنوز خبری مبنی بر تاریخ آپدیت موبایل های سونی در دسترس نیست و در سوی مقابل سامسونگ به نظر مصمم است طی هفته های آینده این به روز رسانی را آغاز کند.

حال باید ببینیم کدام یک از این دو کمپانی پیروز میدان رقابت عرضه اندروید ۷٫۱٫۱ برای دیوایس های هوشمند خود خواهند بود.

منبع: digiato.com