تصاویر رندر جدیدی از گوشی هواوی پی ۱۰ منتشر شد

82d35eaf 05c6 4912 bc14 0a7d869308fa 1481779573 - تصاویر رندر جدیدی از گوشی هواوی پی ۱۰ منتشر شد
[wpseo_breadcrumb]

هواوی پی ۹ توانست محصول موفقی برای کمپانی چینی هواوی باشد. همین امر باعث می‌شود توقعات از محصول سال آینده هواوی بالاتر برود. هواوی نیز از این موضوع آگاه است و تمرکز خود را بر دوربین دوگانه‌ تحت لیسانس لایکا قرار داده است و با همکاری لایکا، می‌خواهد دوربین قدرتمندتری در پرچم‌دار سال آینده خود به کار ببرد.

با وجود اینکه تا رونمایی هواوی پی ۱۰ چند ماهی مانده است، به‌تازگی تصاویر رندری منتشر شده که به ما اجازه می‌‌دهد نگاهی به پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ هواوی بیندازیم.

در تصاویر رندر هواوی پی ۱۰ می‌توان مشاهده کرد این تلفن هوشمند از نمایشگر بدون حاشیه بهره خواهد برد؛ بنابراین؛ این گوشی مانند هواوی میت ۹ پرو از لبه‌های منحنی بهره نمی‌برد و طراحی آن بیشتر شبیه شیائومی می میکس است.

f2bc7d97 53dd 4401 98a0 53db47aeb267 - تصاویر رندر جدیدی از گوشی هواوی پی ۱۰ منتشر شد

در این رندر می‌توان مشاهده کرد هواوی پی ۱۰ ضخامت نسبتا زیادی دارد؛ در حالی که هواوی پی ۹ تنها ۷ میلی‌متر ضخامت داشت. در پشت هواوی پی ۱۰ دوربین دوگانه‌ای با برند لایکا استفاده شده است. همچنین فلش ال‌ای‌دی دوگانه نیز به همراه فوکوس لیزری و حسگر اسکنر اثرانگشت در پشت گوشی قابل مشاهده است.

چیزی که باعث می‌شود تصاویر رندر جدید با آنچه در گذشته منتشر شده بود، متفاوت باشد؛ استفاده از نمایشگر ثانویه در هواوی پی ۱۰ است. به نظر می‌رسد هواوی پی ۱۰ دارای یک نمایشگر کوچک در سمت چپ خود خواهد بود که می‌تواند اطلاعات مهم مانند جزئیات ارتباطات، زمان و احتمالا اعلانات را نشان دهد.

8e73e67f 0fbb 47ec 89f3 f5d487da020f - تصاویر رندر جدیدی از گوشی هواوی پی ۱۰ منتشر شد

البته باید در نظر گرفت که این تصاویر در ویبو منتشر شده و هنوز توسط هواوی تایید نشده‌اند؛ بنابراین ممکن است محصول نهایی کمپانی چینی با آنچه در این تصاویر می‌بینیم، متفاوت باشد.

منبع: zoomit.ir