نسخه موبایل ویندوز ۱۰

mobile-version-of-windows-10
وبلاگموبایلنسخه موبایل ویندوز ۱۰

 شرکت مایکروسافت در تلاش برای ایجاد تجربه واحد کاربری در پلت‌فرم‌های مختلف خود با معرفی ویندوز ۱۰ هست. به تازگی تصاویری از نسخه موبایل ویندوز ۱۰ فاش شده .

در واقع با معرفی ویندوز ۱۰، شرکت مایکروسافت بطور تلویحی از مرگ ویندوزفون سخن گفت؛ چرا که دیگر فرقی نمی‌کند که شما از رایانه، لپ‌تاپ، تبلت یا گوشی‌هوشمند استفاده کنید؛ ویندوز ۱۰ سیستم‌عاملی خواهد بود که تجربه کاربری واحدی را به شما ارائه می دهد.

نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ در حال حاضر در فاز بتای دوره آزمایشی خود میباشد و علاقه‌مندان می‌توانند تغییرات اعمال شده تا اینجای کار را در آن مشاهده کنند؛ ولی نسخه موبایل آن هنوز از دید عموم مخفی مانده است. اما به تازگی عکس‌هایی از سوی برخی منابع منتشر شده که گفته می‌شود تصاویر منتسب به نسخه موبایل ویندوز ۱۰ است.

صفحه خانه معروف ویندوز با کاشی‌های زنده و لیست نرم‌افزارها در کنار تصویر زمینه‌ی کاملاً توسعه‌یافته در این تصاویر دیده می‌شود. در صورتی که شناخت زیادی از ویندوزفون ندارید شاید بد نباشد که بگوییم در حال حاضر آخرین نسخه ویندوزفون، نسخه ۸.۱ است و در آن تصاویر زمینه، فقط کاشی‌ها را می‌پوشانند و پشت سر آنها پوشیده نمی‌شود. همچنین لیست برنامه‌ها قابل شخصی‌سازی نیست.

البته ممکن است این تصاویر کمی دست‌کاری شده باشند؛ بنابراین هنوز برای قضاوت کمی زود میباشد. بدون شک خیلی زود اخبار جدید در مورد نسخه موبایل ویندوز ۱۰ میشنوید.

منبع:زومیت

 

yazdrasol - نسخه موبایل ویندوز 10