معرفی اپ Dr.Web Security Space؛ سدی محکم در برابر بدافزارهایی که موبایل شما را تهدید می کنند

1386287767 dr.web anti virus light - معرفی اپ Dr.Web Security Space؛ سدی محکم در برابر بدافزارهایی که موبایل شما را تهدید می کنند
وبلاگموبایلمعرفی اپ Dr.Web Security Space؛ سدی محکم در برابر بدافزارهایی که موبایل شما را تهدید می کنند

این روزها گشت و گذار در اینترنت بدون بهره گیری از یک آنتی ویروس خوب، مانند آن است که بدون لباس رزم وارد میدان جنگ شده باشید. بدافزارها، اپلیکیشن های جاسوسی و نفوذ هکرها به حریم شخصی خطراتی هستند که همه کاربران تلفن های هوشمند را تهدید می کنند.

در چنین شرایطی استفاده از اپلیکیشن های آنتی ویروس و فایروال، می تواند تا حد بسیار زیادی کاربر را از تیررس این تهدیدات خطرناک به دور نگه دارد. Dr.Web Security Space که امروز به شما معرفی می کنیم، اپلیکیشنی است که می تواند همچون سدی محکم در برابر بدافزارهای تهدید کننده حریم خصوصی کاربران اندروید بایستد.

از همین ابتدا بگوییم که Security Space دکتر وب را نباید با اپ آنتی ویروس این شرکت اشتباه بگیرید. بر خلاف اپلیکیشن آنتی ویروس که صرفا برای اسکن حافظه و قرنطینه کردن فایل های ویروسی طراحی شده، Security Space قابلیت های بیشتری مثل ابزار ضد اسپم، ضد سرقت، محدودکننده اینترنت و پاک کننده باج افزارها را در اختیارتان قرار می دهد، مضاف بر اینکه در نقش آنتی ویروس هم می تواند ظاهر شود.

با بهره گیری از تکنولوژی ™Origins Tracing، دکتر وب می تواند جدیدترین بدافزارهای تهدیدکننده سیستم عامل را تشخیص داده و آن ها را به قرنطینه بفرستد. مضاف بر این حافظه SD را نیز می تواند از وجود فایل های اتوران (که در صورت انتقال به رایانه های ویندوزی می توانند بسیار مشکل آفرین شوند) پاکسازی کند.

اما همانطور که گفتیم، تمرکز Security Space صرفا روی مبارزه با بدافزارها و ویروس ها نیست و می تواند نقش ضد اسپم را نیز در موبایل تان ایفا کند. با قابلیت Anit-Spam اپ می توانید از رسیدن پیامک های ناخواسته جلوگیری کرده و کلیه تماس های مزاحم را بلاک کنید. حتی گزینه ای برای بلاک کردن همه تماس های ورودی به موبایل را هم در تنظیمات اپ خواهید یافت.

اما روی دکتر وب می تواند به عنوان یک ابزار خوب ضد سرقت موبایل هم حساب باز کنید. با فعالسازی این قابلیت، در صورتی که موبایل تان گم شده یا به سرقت برود می توانید از راه دور آن را کنترل کرده و حتی اطلاعاتش را پاک کنید. برای یافتن موبایل هم گزینه ردیابی موقعیت آن روی نقشه را در اختیار خواهید داشت.

سه قابلیت مهم دیگر Security Space هم به ترتیب Cloud Checker، فایروال و ضد باج افزار هستند. مورد اول می تواند دسترسی به وبسایت های مشکوک و خطرناک را برای مرورگرهای نصب شده در اندروید ببندد. فایروال ابزار مدیریت فعالیت های اینترنتی اپلیکیشن هاست که از آن می توانید برای مدیریت مصرف دیتا هم بهره بگیرید.

اما ضد باج افزار (اپلیکیشن های نصب شده به طور ناخواسته که به هکرها اطلاعات خصوصی کاربر را می فرستند) هم ابزار فوق العاده مفیدی است که جلوی فعالیت این محصولات نرم افزاری مخرب را می گیرد. از امکانات Security Space، این اپلیکیشن تأمین امنیت فوق العاده می توانید به مدت ۱۴ روز بدون صرف هزینه استفاده کنید، اما برای ادامه استفاده می بایست نسخه کامل اپلیکیشن را خریداری نمایید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از کافه بازار

منبع: دیجیاتو